szephalom plebania.hu

Budapest-Széphalmi Jézus Szíve Plébánia

Budapest-Széphalmi Jézus Szíve Plébánia. Július és augusztus hónapban templomunkban a hétköznapi misék elmaradnak, szombaton 1900 órakor, vasárnap 930, 1100 és 1800 órakor. Augusztus 15-e, szombat Nagyboldogasszony. Ünnepe parancsolt ünnep, templomunkban 19 órakor lesz szentmise. A szombat esti szentmisék kezdete előtt fél órával rózsafüzért. Imádkozunk a templomban. Kérjük, csatlakozzatok hozzánk, imádkozzatok velünk együtt. A Rózsafüzér-kör tagjai. A rovat utolsó frissítése 2015. július 15.

The domain szephalom.plebania.hu currently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded one page within the domain szephalom.plebania.hu and found four websites referring to szephalom.plebania.hu.

SZEPHALOM.PLEBANIA.HU TRAFFIC

The domain szephalom.plebania.hu has seen varying amounts of traffic through the year.
Traffic for szephalom.plebania.hu

Traffic ranking (by month) for szephalom.plebania.hu

Traffic ranking by day of the week for szephalom.plebania.hu

LINKS TO SZEPHALOM.PLEBANIA.HU

Máriaremete

Szentmisék rendje a környező templomokban. 2018-ra esküvői jelentkezés csak advent 1.

WHAT DOES SZEPHALOM.PLEBANIA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szephalom.plebania.hu Mobile Screenshot of szephalom.plebania.hu Tablet Screenshot of szephalom.plebania.hu

SZEPHALOM.PLEBANIA.HU SERVER

I observed that the main page on szephalom.plebania.hu took two thousand milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider szephalom.plebania.hu not secure.
2 sec

Budapest-Széphalmi Jézus Szíve Plébánia

The domain szephalom.plebania.hu had the following on the site, "Július és augusztus hónapban templomunkban a hétköznapi misék elmaradnak, szombaton 1900 órakor, vasárnap 930, 1100 és 1800 órakor." I analyzed that the webpage said " Augusztus 15-e, szombat Nagyboldogasszony." They also stated " Ünnepe parancsolt ünnep, templomunkban 19 órakor lesz szentmise. A szombat esti szentmisék kezdete előtt fél órával rózsafüzért. Kérjük, csatlakozzatok hozzánk, imádkozzatok velünk együtt. A rovat utolsó frissítése 2015."

Széphalom Vendéglő - Magyaros vendéglátás 1986 óta

Újra faszén parázson sülnek a húsok! Hangulatos grillterasszal várjuk kedves Vendégeinket. Tekintse meg különleges ajánlatunkat! Vadonatúj weboldalunk kényelmesen böngészhető mobiltelefonról is. Keres minket, a kijelző méretéhez igazodik a megjelenés.

Széphő Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.

160;egyes közszolgáltatási tárgyú törvények módosításáról, 1. 160; Távhőszolgáltatásunk Székesfehérváron több mint 20. 900 lakás, számos közület, intézmény fűtés- és melegvízellátását biztosítja. 160; A SZÉPHŐ Zrt.